Leagues and Clubs of Poland2002/03
I Liga (1. League)
- 1. Wisła Kraków
- 2. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
- 3. GKS Katowice
- 4. Legia Warszawa
- 5. Odra Wodzisław Śląski
- 6. Amica Wronki
- 7. Górnik Zabrze
- 8. Polonia Warszawa
- 9. Widzew Łódź
- 10. Wisła Płock
- 11. Lech Poznań
- 12. Zagłębie Lubin
- 13. Szczakowianka Jaworzno
- 14. Ruch Chorzów
- 15. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
- 16. Pogoń Szczecin
II Liga (2. League)
- 1. Górnik Polkowice
- 2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- 3. GKS Bełchatów
- 4. Górnik Łęczna
- 5. Aluminium Konin
- 6. Ceramika Opoczno
- 7. Arka Gdynia
- 8. RKS Radomsko
- 9. ŁKS Łódź
- 10. Piotrcovia Piotrkow Trybunalski
- 11. Polar Wrocław
- 12. Podbeskidzie Bielsko-Biała
- 13. Tłoki Gorzyce
- 14. Stal Stalowa Wola
- 15. Śląsk Wrocław
- 16. Ruch Radzionków
- 17. Hetman Zamość
- 18. Stomil Olsztyn
III Liga Grupa I (3. League)
III Liga Grupa II (3. League)
III Liga Grupa III (3. League)
III Liga Grupa IV (3. League)
IV Liga Dolnośląska (4. League)
IV Liga Kujawsko-Pomorska (4. League)
IV Liga Lubelska (4. League)
IV Liga Lubuska (4. League)
IV Liga Mazowiecka (4. League)
IV Liga Małopolska (Kraków) (4. League)
IV Liga Małopolska (Nowy Sącz-Tarnów) (4. League)
IV Liga Opolska (4. League)
IV Liga Podkarpacka (4. League)
IV Liga Podlaska (4. League)
IV Liga Pomorska (4. League)
IV Liga Śląska I (4. League)
IV Liga Śląska II (4. League)
IV Liga Świętokrzyska (4. League)
IV Liga Warminsko-Mazurska (4. League)
IV Liga Wielkopolska (Polnoc) (4. League)
IV Liga Wielkopolska (Poludnie) (4. League)
IV Liga Zachodniopomorska (4. League)
IV Liga Łódźka (4. League)
5. League
- Absolwent UW Warszawa
- Astra Ustronie Morskie
- Beskid Andrychów
- Bolesław Bukowno
- Broń Radom
- Bucovia Bukowa
- Bytovia Bytów
- Błękitni Gąbin
- Błękitni Raciąż
- Concordia Piotrków Trybunalski
- Cracovia Kraków II
- Cukrownik Chybie
- Czuwaj Przemyśl
- Delta Warszawa
- Energetyk Gryfino
- Gedania Gdańsk
- GKS Raciborowice
- GKS Wikielec
- Górnik 09 Mysłowice
- Górnik Jaworzno
- Górnik Radlin
- Górnik Wesoła Mysłowice
- Granica Lubycza Królewska
- Grębałowianka Kraków
- Gwarek Ornontowice
- Huragan Morąg
- Iskra Białogard
- JKS Jarosław
- Jutrzenka Warta
- Kmita Zabierzów
- Kolejarz Stróże
- Konfeks Legnica
- Kotwica Kórnik
- Krupiński Suszec
- Kryształ Stronie Śląskie
- KS Piaseczno
- KS Zaczernie
- Kuźnia Ustroń
- Lechia Gdańsk
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
- LKS Bestwina
- LKS Gałkówek
- LKS Ślesin
- Mamry Giżycko
- Mazur Karczew
- Mazur Pisz
- Mewa Resko
- MKS Ciechanów
- Nadwiślan Góra
- Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- Nielba Wągrowiec
- Olimp Złocieniec
- Olimpia Grudziądz
- Olimpia Poznań
- Orkan Rumia
- Orzeł Trąbki Wielkie
- Piast Białystok
- Piast Błaszki
- Piast Tuczempy
- Pisa Barczewo
- Podlesianka Katowice
- Polonia Gdańsk
- Polonia Leszno
- Polonia Nowy Tomyśl
- Polonia Łaziska Górne
- Pomorzanin Nowogard
- Powiśle Dzierzgoń
- Prądniczanka Kraków
- PTC Pabianice
- Radunia Stężyca
- RKS Rychłocice
- Ruch II Chorzów
- Sadownik Waganiec
- Sarmata Warszawa
- Siemianowiczanka Siemianowice
- Silesia Lubomia
- Slavia Ruda Śląska
- Ślęza Wrocław
- Sparta Lubliniec
- Sparta Rejowiec Fabryczny
- Stal Chocianów
- Start Otwock
- Strzelinianka Strzelin
- Sława Sławno
- Tarnovia Tarnowo Podgórne
- Tramwaj Kraków
- Tur Milejów
- UKS SMS Łódź
- Unia Krapkowice
- Unia Solec Kujawski
- Unia Swarzędz
- Warmia Olsztyn
- Warta Osjaków
- Warta Sieradz
- Wawel Kraków
- Wawel Wirek
- Wierzyca Pelplin
- Włókniarz Pabianice
- Zagłębie Lubin II
- Zatoka Braniewo
- Zawisza Grzmiąca
- Zawisza Rzgów
- Zdrój Ciechocinek
- Znicz Radziłów
- ŁTS Łabędy
- Łyna Sępopol
unkown
- BTP Brzeg
- Bzura Chodaków
- Błękitni Modlnica
- Błękitni Sarnów
- Czarni Czarne
- Czarni Otmuchów
- Czarni Rząśnia
- Fortuna Wyry
- Garbarnia Kępice
- GKP Gorzów Wielkopolski
- GKS Stawiguda
- GLKS Jonkowo
- Gwarek Zabrze
- Igloopol Dębica
- Kolejarz 24 Katowice
- Korona Klewki
- Lechia Gdańsk II
- Limanovia Limanowa
- Lipno Stęszew
- LKS Bełk
- LKS Jankowy
- LKS Radzice
- LZS Gierałtowice
- LZS Wronczyn
- Mazovia Mińsk Mazowiecki
- MSP Szamotuly
- Nadwiślan Kraków
- Naprzód Lipiny
- Naprzód Żernica
- Orkan Buczek
- Orzeł Zabłocie
- Orzeł Łódź
- Podgórze Kraków
- Pogoń Nowy Bytom
- Pogoń Zabrze
- Polonia Poznań
- Polonia Świdnica
- RKS Mirków
- Skra Częstochowa
- Skrzyszovia Skrzyszów
- Sokół Sokołów Małopolski
- Sparta Szepietowo
- Spójnia Osiek-Zimnodół
- Świt Skolwin
- Tęcza 34 Płońsk
- Tempo Rzeszotary
- Victoria Tuszyn